Okrog šolskega nogometa – 1. teden

Dobrodošli v Mestni mlin 's univerzitetni nogometni pregled. Vsak teden, kot tudi naš izbor podrobnih poročil s tekem, vam bomo predstavili, kaj se je zgodilo drugje v Premier League CUAFL, skupaj s trenutno lestvico.

Na uvodnem vikendu univerzitetne nogometne sezone je bilo golov na pretek, saj so prvaki Downing, drugouvrščeni Homerton in zmagovalci Cupperjev Fitz vsi zagotovili pomembne zmage:

Kristusov 1-2 Downing

Branilci naslova so začeli pozitivno, s Max Burley zadel že zgodaj, s precejšnjim odklonom ob vstopu. Christ's se je vrnil vanj, čeprav ob koncu polčasa, in si verjetno zaslužil izenačenje ob odmoru.

V drugem polčasu je moral Downing pokazati vso strast, pogum in odločnost, zaradi katerih so lani osvojili naslov, na koncu pa je zadel pozno. Kapetan je iz kota dosegel strel z glavo Rob Dunn , gostje pa so se zdržali do zadnjega žvižga. Obe ekipi si lahko opomoreta od močne uvodne predstave.

Selwyn 2-7 Fitz

aight imma head out spongebob meme

Med običajnimi vzkliki 'press' in 'naravno v' so bili uvodni pasaži igre, čeprav kakovostni, tudi zgoščeni in nekoliko živčni v središču igrišča Selwyn. Do 25. minute je bila igra vsak, dokler ni bil prikrit strel iz prostega strela iz širokega kota dovolj, da je povzročil kaos v 6-metrskem polju Fitzwilliama in napadalca Selwyn Chris Hutton z velikimi črkami, prisluškovanje domov od blizu.

Gledalcem bi bilo morda oproščeno, ker je mislil, da bodo domači nato prevzeli nadzor, a se je Fitz odlično odzval. Fantastičen del igre s podajami, ki je bil sprožen od zadaj in občutljivo vpet v zadnjo tretjino, je z navdušenjem zaključil Fitzov napadalec, Plini za roke , za izenačenje rezultatov.

Nekaj ​​minut pozneje je Selwyn obžaloval številne neverjetno zamujene priložnosti, saj se je s prodorom skozi žogo srečal in zadel zgodaj - Shearer-esque- by James Rhodes (doživljajoč Tab obračun kot Fitzwilliam's Star-man za to sezono) je dosegel 2-1 za goste. Tudi vrnitev ni bila popolna; Rhodes je bil razpoložen in je podvojil svoj rezultat z lepim pogledom z glavo, da je fantom iz Fitza prinesel tretjino.

Šlo je za igro golov in nesramno zamujenih priložnosti, saj so nadaljnji napori najprej s strani kapetana Fitza Bogle in nato sekunda Ermgassena – čudovit zaključek s curlingom – je dosegla 5, medtem ko je Selwyn navidez lahko naredil vse, razen da bi dosegel gol, pri čemer je zbral številne brezplodne prepire in strele proti lesu.

Gostitelji so bili resnično v šesterci in sedmici, saj sta Fitzwilliam zadela še dva gola, še posebej pa je treba omeniti oster volej mercurial wideman Medhi Golozar , priletel v mrežo. Pozna Selwynova sekunda je bila slaba tolažba za čisto kapitulacijo. Končni rezultat: 7-2.

King's 4-1 Emma

Kralji so začeli življenje v diviziji 1 z zmago s 4-1 doma proti Emmi. Po dva gola napadalcev Vrt Putsepp in Mark Schiebler so bile dovolj za zmago moških v vijoličnem.

Tekma se je začela v norem slogu, Kings pa so potrebovali le 3 minute, da so prešli na sezono, pri čemer je najboljši strelec lanske sezone, Putsepp, odprl svoj račun na vrhunski način. Ko je žogo pobral na polovici polovice Emme, je s svojim tempom premagal tri moške po levi strani, nato pa se je potopil v notranjost in streljal v daljni kot mimo nemočnega Alex Botu .

Emma pa je skoraj takoj vrnila udarec z dolgim ​​metom, ki je dokazal, da je Kings uničil. Žoga je bila izstreljena v škatlo in Anton Dennis je bil pri roki za tapkanje domov po skoraj post flick-on.

Preostanek prvega polčasa je bil močno preizkušen, saj so Kingsi zasenčili posest in boljše priložnosti. Putsepp je imel eno na ena, kar je dobro ubranilo, na drugi strani pa je Dennis potegnil najboljše iz vratarja Harry Ragan . Potrebovala je lepa podaja Kings z enim dotikom, da so ponovno prevzeli vodstvo, ki je dosegla vrhunec s tem, da je Schiebler dobro zaključil in tako skoraj zasluženo zagotovil vodstvo ob odhodu na odmor.

Drugi polčas se je začel tako, kot se je končal prvi. Kralji so skušali nadzorovati igro, delno so jim pomagali discipliniran prikaz zadnjih štirih in delavni premiki iz središča veznega polja. Putsepp je kmalu povečal svojo prednost in zadel po dolgem prostem strelu, ki ga je prelil Botu. Kralji so še naprej imeli boljše priložnosti, Putsepp pa je imel dodatne priložnosti za dokončanje svojega hat-tricka, a je ugotovil, da mu je Botu blokiral pot. S zadnjim udarcem igre je Schiebler mirno zaključil, da je zapečatil zmago in Kingsom omogočil zmagovit začetek sezone.

Jezus 1-1 Kaj

Ta dva nosilca najvišjega ranga sta odigrala težko borbo z Jezusovo Nial Purcell preklic a Nikos Yerolemou

prosti strel. Celotno poročilo tekme si lahko preberete TUKAJ.

Queens 1-4 Homerton

Novopečeni Queens so se močno borili, a niso imeli ne sloga ne vsebine, da bi zdržali velike fante Homertona. Celotno poročilo tekme si lahko preberete TUKAJ